Westace

Westace

Westace brengt casino, live casino en sportsbook samen in één account. Nieuwe spelers kiezen een welkomstbonus voor casino of sport, in euro's of in crypto, terwijl slots, tafelspellen, jackpots, Megaways en game shows van ruim honderd providers klaarstaan. De site werkt volledig via een beveiligde HTTPS-verbinding en is alleen bedoeld voor spelers van 18 jaar en ouder. Maak een account aan en ontdek wat Westace te bieden heeft!

Bonus claimen
Spellen Westace
Westace — Betaalmethoden
Bitcoin
Bitcoin
Maestro
Maestro
MasterCard
MasterCard
Ethereum
Ethereum
Bank Transfer
Bank Transfer
Crypto
Crypto
Apple Pay
Apple Pay
Google Pay
Google Pay
Blik
Blik

Westace — Aanbieders

Bgaming
Bgaming
Booongo
Booongo
Evolution
Evolution
Truebal
Truebal
Big Daddy Gaming
Big Daddy Gaming
Blueprint Gaming
Blueprint Gaming
Big Time Gaming
Big Time Gaming
Fantasma
Fantasma
GameArt
GameArt
Avatar UX
Avatar UX
KenmerkDetails
CasinoWestace
MarktNederland
Welkomstbonus casino400% tot €15.000 + 400 free spins
Welkomstbonus sport100% tot €100
Crypto welkomstbonus400% tot 20.000 USDT + 400 free spins
CashbackCasino, live casino en sport
SpelsoortenSlots, tafelspellen, live casino, jackpots, instant games, kaartspellen, arcade, game shows, Megaways, bonus buys
ProvidersNovomatic, Playtech, Hacksaw Gaming, BGaming, Amusnet en vele andere
ValutaEUR, USDT, Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Litecoin, TRX, USDC, BNB, DOGE, Solana, Cardano
StortingenVisa, Mastercard, Interac e-Transfer, Bitcoin, Ethereum, USDT
UitbetalingenMinimum €10 tot €60 en maximum €2.500 tot €5.000, afhankelijk van de methode
VIP Club5 niveaus: Leather, Silver, Gold, Sapphire, Ruby
LoyaliteitWestace Rewards
Klantenservice24/7 live chat en e-mail

Bonussen bij Westace

Het bonusaanbod is gesplitst in casino en sport, met voor beide een versie in euro's en een versie voor crypto. Naast de welkomstbonussen zijn er wekelijkse herlaadbonussen, weekendaanbiedingen en drie soorten cashback.

Casino Welkomstpakket

Het casino-welkomstaanbod geeft 400% tot €15.000 plus 400 free spins, verdeeld over drie stortingen, en wordt na een kwalificerende storting zelf geactiveerd in het gedeelte My Bonus.

BonusAanbodVoor wieActivering
Casino Welcome Package400% tot €15.000 + 400 free spinsNieuwe casinospelersMy Bonus na storting
Sport First Deposit Bonus100% tot €100Nieuwe sportweddersMy Bonus na storting
Casino Crypto Welcome Bonus400% tot 20.000 USDT + 400 free spinsNieuwe casinospelers met cryptoMy Bonus na storting
Sport Crypto Welcome Bonus100% tot 200 USDTNieuwe sportwedders met cryptoMy Bonus na storting

Sport eerste stortingsbonus

Wie liever wedt, kiest de sportbonus van 100% tot €100 op de eerste storting. Ook deze match wordt pas bijgeschreven nadat je hem in My Bonus hebt aangezet.

Crypto welkomstbonussen

Betaal je met een geaccepteerde cryptomunt, dan gelden aparte versies: 400% tot 20.000 USDT met 400 free spins voor het casino en 100% tot 200 USDT voor sport. Ze gelden uitsluitend voor stortingen in crypto en worden op dezelfde manier geactiveerd.

Herlaadbonussen en weekend

Bestaande spelers krijgen doordeweeks herlaadbonussen voor casino én sport, en in het weekend een extra aanbieding voor het casino.

BonusAanbodVoor wie
Casino Weekly Reload70 free spinsTerugkerende casinospelers
Sport Weekly Reload Bonus60% tot €600Terugkerende sportwedders
Casino Weekend Reload Bonus€500 + 70 free spinsTerugkerende casinospelers

Cashback bij Westace

Westace geeft op drie manieren geld terug, afhankelijk van waar je speelt.

BonusAanbodVoor wie
Casino Daily Cashback15% tot €250Casinospelers (slots)
Sport Cashback Bonus10% tot €500Sportwedders
Live Cashback25% tot €200Live casinospelers

VIP Club en Rewards

Daarnaast loopt er een VIP Club met vijf niveaus en het loyaliteitsprogramma Westace Rewards, waarin je munten verdient met challenges en missies.

  • Vijf niveaus: Leather, Silver, Gold, Sapphire en Ruby
  • Voordelen: persoonlijke aanbiedingen, een eigen VIP-manager, hogere uitbetaallimieten en extra cashback
  • Beloningen uit Westace Rewards: free spins, bonusgeld, free bets, shopbeloningen en verzamelbonussen
  • Toernooien en de Spin Rally-ranglijst met een prijzenpot van €300.000
  • Deelnemen: klik op JOIN VIP CLUB of JOIN NOW op de VIP Club-pagina

Bonus activeren

Een bonus wordt nooit automatisch toegekend, maar altijd door jezelf aangezet.

  1. Kies op de promotiepagina de gewenste bonus en klik op READ MORE of JOIN NOW.
  2. Log in op je Westace-account of registreer je als nieuwe speler.
  3. Doe een kwalificerende storting met een van de beschikbare betaalmethodes.
  4. Ga naar het gedeelte My Bonus in je account.
  5. Activeer de bonus en begin met spelen of wedden.

Spellen bij Westace

De bibliotheek is opgedeeld in Top, New, Popular, Provider of the Week, Superstars, Bonus Buys, Megaways, Streamers' Choice, Live Games, Instant Games, Slots, Table Games, All Jackpots en All Games. De providerlijst met ruim honderd studio's, waaronder Novomatic, Playtech, Hacksaw Gaming, Yggdrasil en Thunderkick, sorteer je op populariteit, van A tot Z of op aantal spellen. Veel titels zijn in demomodus te openen, zo kun je een spel eerst zonder inzet uitproberen voordat je om echt geld speelt. De thema's lopen van boeken en het Wilde Westen tot vikingen, visserij en kerst.

CategorieProvidersVoorbeelden
SlotsJacks, Penguin King, Novomatic, BGamingThunder Step, Book of Ra Magic, Bonanza Billion
Live CasinoPlaytech, Iconic 21, Imagine LiveMega Fire Blaze Roulette Live, Gold Saloon Blackjack
RouletteAmusnet, Imagine Live, AnimoVegas Roulette 500x, French Roulette, Port Roulette
BlackjackImagine Live, Lucky Streak, PlaytechVIP Blackjack 1, Blackjack Prestige, All Bets Blackjack
JackpotsNovomatic, PatePlay, VoltEntBonsai Gold Hold & Win, 36 Coins Grand Gold Edition
PopulairJacks, Hacksaw Gaming, AmusnetHot Step 2 Extreme, Le Fisherman, Crime King 1000
NieuwIron Dog, Clutch Gaming, Penguin King4 Crabbin' Fortunes, Viking Raid Bonanza, Piggy Bankroll: Vault Smash

Betaalmethodes bij Westace

Storten kan met kaart, met Interac e-Transfer of met een van de ondersteunde cryptomunten. Let op: de stortlimieten staan niet duidelijk vermeld voordat je stort; alleen de uitbetaallimieten worden op de betaalpagina getoond.

StortmethodeType
VisaKaart
MastercardKaart
Interac e-TransferE-transfer
BitcoinCrypto
EthereumCrypto
USDTCrypto

Voor uitbetalingen geldt een aparte lijst met minimum- en maximumbedragen per methode.

UitbetaalmethodeTypeMinimumMaximum
Withdraw to CardKaart€10€3.000
SkrillE-wallet€10€5.000
MifinityE-wallet€10€2.500
BitcoinCrypto€60€5.000
Overige crypto (USDT ERC20, USDT TRC20, USDT BEP20, USDT Solana, BitCoinCash, Ethereum, Litecoin, TRX, USDC, USDC Solana, BNB, DOGE, Solana, Cardano)Crypto€20€5.000

Geld opnemen

Een uitbetaling aanvragen gaat in een paar stappen.

  1. Log in bij Westace en open de kassa van je account.
  2. Kies het onderdeel voor uitbetalingen.
  3. Selecteer een methode, bijvoorbeeld Skrill, Mifinity of een cryptomunt.
  4. Vul een bedrag in dat binnen het minimum en maximum van die methode valt.
  5. Bevestig de aanvraag en volg de status in je account.

Wedden bij Westace

Het sportsbook heeft aparte secties voor Sports, Live Betting, Virtual Sports en Horse Racing. Je wedt vooraf of live, met opties als accumulators, Bet Builder, boosted odds en early payout. Tennis, voetbal en American football staan vooraan, maar ook tafeltennis, basketbal, honkbal, ijshockey en esports komen aan bod. Live streaming en cash-out worden niet aangeboden.

OnderdeelDetails
WedsoortenPre-match, live, accumulator, Bet Builder, boosted odds, early payout
Populaire sportenTennis, voetbal, American football, tafeltennis, basketbal
Overige sportenHonkbal, ijshockey, virtual sports, paardenrennen, esports
Sportbonussen100% tot €100, 60% tot €600 herlaad, 10% cashback tot €500

Veiligheid bij Westace

Westace werkt via een HTTPS-verbinding en beschrijft het omgaan met gegevens in een Privacy Notice en een Cookies Notice. Registratie door personen onder de 18 jaar is verboden en winsten van minderjarige spelers worden geannuleerd.

  • Gegevensbescherming volgens de 5e AML-richtlijn, met Privacy Notice en Cookies Notice
  • Leeftijdscontrole: Westace verifieert de leeftijd van alle klanten
  • Verantwoord spelen: zelfuitsluiting en een afkoelperiode zijn beschikbaar
  • Eigen pagina over verantwoord spelen, met verwijzing naar Gamblers Anonymous, Gambling Therapy en Net Nanny

Klantenservice bij Westace

De live chat is de snelste route naar hulp en is dag en nacht bereikbaar, iets wat ook in de VIP Club als voordeel wordt genoemd. Daarnaast is er een e-mailadres voor uitgebreidere vragen, bijvoorbeeld over uitbetalingen of bonusactivering, en een Help Centre met veelgestelde vragen. De ondersteuning wordt in het Engels gegeven.

KanaalDetails
Live chat24/7 beschikbaar
Help CentreOp de site aanwezig
Taal van supportEngels

Westace mobiel

Er is geen app voor iOS of Android, maar de site is geschikt voor mobiel gebruik via de browser. Het live casino werkt zowel op desktop als mobiel, zodat roulette- en blackjacktafels ook onderweg bereikbaar blijven. Via de taalkiezer stel je een van de beschikbare Europese talen in, en de secties voor casino, sport, promoties en betalingen bereik je op een klein scherm net zo makkelijk.

Inloggen bij Westace

Inloggen kost maar een paar seconden en werkt op desktop en mobiel hetzelfde.

  1. Open de website van Westace in je browser.
  2. Klik op de inlogknop.
  3. Vul het e-mailadres in dat je bij de registratie hebt gebruikt.
  4. Voer je wachtwoord in en bevestig.
  5. Ga naar My Bonus of de kassa om verder te gaan.

Westace FAQ

Hoe groot is de welkomstbonus van Westace?

Het casino-welkomstpakket geeft 400% tot €15.000 plus 400 free spins, verdeeld over drie stortingen.

Moet ik een bonus zelf activeren?

Ja, je doet eerst een kwalificerende storting en zet de bonus daarna aan in het gedeelte My Bonus.

Is er een aparte bonus voor crypto?

Ja, voor stortingen in crypto gelden 400% tot 20.000 USDT met 400 free spins voor casino en 100% tot 200 USDT voor sport.

Welke bonussen zijn er voor bestaande spelers?

70 free spins doordeweeks, €500 plus 70 free spins in het weekend, 60% tot €600 voor sport en cashback van 15%, 10% of 25%.

Wat is het laagste bedrag dat ik kan opnemen?

Bij kaart, Skrill en Mifinity begint een uitbetaling bij €10, bij de meeste cryptomunten bij €20 en bij Bitcoin bij €60.

2026-10-13